google-site-verification: google4a85931fa106491f.html Ümraniye Çelik Kapı Yüzey Yenileme - Apartman Kapı Tamiri

hemen ara 0552 940 37 37

Ümraniye Çelik Kapı Yüzey Yenileme

admin

Ümraniye Çelik kapı Yüzey Yenileme işlemi, zamanla yıpranmış veya yağmurdan ya da güneşten deforme olmuş yüzeylerin onarımı ve değiştirilmesi işlemidir. Burada kapınızın yüzeyine ve tahribat durumuna göre işlem yapılır. Her zaman öncesinde kapınıza bakılıp sonrasında işlem için karar verilmesi en makul olan olacaktır. Bazı kapıların ön ve arka kısmı yapıştırıcı ile tutturulmuş, bazıları ise vida ile sabitlenmiştir. Ümraniye Çelik kapı panel onarım veya değişim sürecinde bu yüzeylerin sökülmesi gerektiğinden burada nasıl uygulama yapıldığı önem taşır. Ümraniye Çelik kapı panel, kapınızın markası ve modeli ile doğrudan ilgili olarak malzemesi ve işçiliği değişmektedir.
Yüzey Yenileme: Ümraniye Çelik kapı menteşe onarımları ve panel değişimleri için sunduğumuz üç seçenek vardır: yeni menteşelerle tam Yüzey Yenileme; menteşesiz üstten menteşeli Yüzey Yenileme; ve açılır kapı montajı.Yeniden Yüzey İşleme: Pas veya diğer hasar türleri nedeniyle aşınmış Ümraniye Çelik yüzeylerin onarımı için iki tür yüzey restorasyon çalışması sunuyoruz: bir yüzeyin temizlenmesini ve orijinal görünümüne kavuşturulmasını içeren ‘yüzey işleme’; Bir yüzeyi orijinal bileşim katmanına geri döndürmek için pas lekelerinin ve korozyon hasarının giderilmesini içeren “yüzey restorasyonu”. . Pas giderme: Ümraniye Çelik yüzeylerden pası gidermek için iki tür pas giderme işlemi sunuyoruz: pasın fırçalanarak uzaklaştırılmasını içeren ‘pas giderme’; Yüzeyi eski haline getirmek için pasın püskürtülmesini içeren “pas giderme”.
Yüzey Yenileme: Ümraniye Çelik kapılarınızın tadilatı veya kaplanması sırasında Ümraniye Çelik kapı panelini sac veya laminat panel ile değiştirirken, yeni menteşeler de taktığınızdan emin olunuz ki kapı ileride sorunsuz bir şekilde kapanabilsin.
Yüzey İşleme: Ümraniye Çelik kapı menteşeleriniz yüzey cilasını kaybetmişse veya üzerinde delikler varsa – sağlamlığını ve görünümünü eski haline getirmek için bu işlemi kullanabilirsiniz. Makine operatöründen büyük bir hassasiyet gerektirdiğinden, bu işlemin düzgün çalışması için bir döşeme makinesi kullanmanız gerekir.
Yenileme: Bu sadece panelleri değiştirmekle ilgili değil, aynı zamanda
Yüzey Yenileme: Ümraniye Çelik kapı menteşeniz yorulduğunda veya boyası aşındığında eski paneli yenisi ile değiştirebilirsiniz. Bu, daha iyi estetik gibi uzun vadeli faydalar sağlayan en uygun maliyetli onarım seçeneğidir. Ayrıca, eşit bir yüzey için paneldeki herhangi bir yüzey hasarını gidermenizi sağlar.
Yeniden Yüzey: Ümraniye Çelik bir kapıyı yeniden kaplayarak onarmak, Ümraniye Çelik bir kapı üzerindeki tüm boyanın veya iki kat poliüretan kaplamanın kaldırılması ve yeni bir boya işi ile değiştirilmesi anlamına gelir. Bu seçenek en çok yapısal olarak hasar görmüş veya boyanması gereken Ümraniye Çelik kapılar için uygundur çünkü bu işlemin ileride bir noktada tekrarlanması gerekecektir. Ümraniye Çelik Kapı Değişimi: Ümraniye Çelik kapılar da paradan ve zamandan tasarruf etmek için yapısal hasar görmeden yüksek performanslı kapılar ile değiştirilebilir.
İşlem, eski panelin sökülmesi ve hasarlı metal parçaların kesilmesi, ardından yedek parçaların vida ve pim gibi bağlantı elemanları aracılığıyla yeni çerçeveye takılması ve ardından tekrar birleştirilmesiyle başlar. Zamanla korozyona karşı koruma görevi gören yepyeni bir yüzey oluşturulur. Onarım için en iyi malzemeler bakır ve çinkodur.
Ümraniye Çelik Kapı Yüzey Yenileme
Yüzey Yenileme, herhangi bir panelin düşmesi, herhangi bir dış darbe ile bir parçasının kırılması gibi durumlarda gerçekleştirilir. Çoğu zaman bu onarım mal sahibi tarafından yapılabilir, ancak bazen profesyonel yardım isterler. Yüzey Yenileme, metal kaplama veya diğer dekoratif malzemeler gibi yeni malzemelerin eklenmesi de dahil olmak üzere tüm yüzeyleri düzleştirmek için tüm hasarlı malzeme ve metal yapıların kazınmasını gerektiren yeniden yüzeylendirme ile yapılabilir. Düşen bir panelin değiştirilmesi için, onu kalın bir yalıtım tabakasıyla kaplamanız ve ardından yalıtımı ek bir kontrplak tabakasıyla kaplamanız önerilir. Vidalanacak yeni panelin bükülmesini veya kırılmasını önlemek için üzerine ağır bir şey koyun. Yaygın bir panel değiştirme türü araba kazalarıdır. Bu paneller, yapısal bir değerlendirme yapıldıktan ve ön uç veya çatı bölmeleri için bir tasarım planı oluşturulduktan sonra onarım çalışmalarının bir parçası olarak değiştirilir.
Ümraniye Çelik bir panelin Ümraniye Çelik kapı menteşesi ile onarılması, mevcut menteşenin yenisiyle değiştirilmesini içerir. Tüm paneli değiştirmek, tek bir menteşeyi değiştirmekten daha maliyetlidir.
Bir dizi panel için her türlü kurulum veya onarım ihtiyacını karşılamak için gerekli personele ve uzmanlığa sahibiz. Ekip üyelerimiz, günlük kullanımdan dolayı kırılan veya yıpranan Ümraniye Çelik kapıların tamirinde 20 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Yorum yapın