google-site-verification: google4a85931fa106491f.html Sancaktepe Yenidoğan Mahallesi - Apartman Kapı Tamiri

hemen ara 0552 940 37 37

Sancaktepe Yenidoğan Mahallesi

admin

Kenya Kale Çelik Kapı Tamiri

Kale Kapınız kapanmıyorsa, bunun nedeni genellikle kapı mandalının bükülmüş olması veya kilit menteşelerinin yerinden çıkmış olmasıdır. Kilitleme plakasını yeniden konumlandırarak ve mandalı sabitleyerek bunu basitçe düzeltebilirsiniz. Bu tür bir onarımın ilk adımı, kapıyı tamamen kapatmak ve pervaza bağlanan menteşelerin her iki tarafındaki vidaları gevşetmektir.

Çoğu zaman, kolay bir onarım işi için yapmanız gereken tek şey bu olacaktır!

En yaygın onarım eylemi, mandalı ve kapı kapatıcıyı değiştirmektir.

En yaygın onarım eylemi, mandalı ve kapı kapatıcıyı değiştirmektir.

Evinizin kapısı kapanmıyorsa, kırılmış bir mandal veya düzensiz bir çarpma plakası yaşıyor olabilirsiniz.

Mandal çalışmadığında kapı tamamen kapanamaz. Bu sorunun en yaygın nedeni kırık bir mandaldır. Basit bir onarım bu sorunu dakikalar içinde çözmelidir. Olmazsa, öldürücü olmayan bir çarpma plakası olup olmadığını kontrol edebilir ve bu sorunu da çözebiliriz.

Yolda bir şey olduğunda kapılar kapanmaz.

“Kale Kapının kapanma sorunu varsa, yaylarda, menteşelerde veya kapanmasını engelleyen herhangi bir şeyde sorun olabilir. Bir tamircinin gelip sorunu teşhis etmesini sağlamadan önce, çözmeyi denemek için bu ipuçlarını kullanabilirsiniz. o kendin.”

-Kapanmayan Kapı Nasıl Onarılır

-Kırık Kapı Yaylarının Tamiri

-Kapılara Menteşe Sabitleme

Kale Çelik Kapınızda Nasıl Bir Arıza Var?

 Kale Çelik Kapınızın kilitlerin bakımı karşılık ayarları
 Kale Çelik Kapıya Levye Savar Montajı
 Kale Çelik Kapı Kanırtılmasına Karşı Pençe Sistemi
 Kale Çelik Kapı Düşmesi,Kapı ayarları
 Kale Çelik Kapı Merkezi Kilit Sistemlerinizin Tamiratı, Yeniden Montajı, Bakımı (Kale,yale, Multlock Merk.Kilit)
 Çelik ve Ahşap Kapınızın Çelik Profillerle Kuvvetlendirilmesi
 Kale Çelik Kapınızın güvenli Hale Getirilmesi ilgili, Müşteriyle Birlikte İstişare Yapılması
 Çelik ve Ahşap Kapılarınızın İkinci Emniyet Kilitlerinin Yapımı
 Hırsız Zorlamış, Girmiş Kapılarda Kale Çelik Kapıların,Geçici ve Uzun Süreli Kullanımlara Ayarlanması
 Kale Çelik Kapınızın Yıllık Bakım ayarlarının Yapılması
 Kale Çelik Kapınızın Barel (Göbek) değişimi
 Kapı alarmı Montajı ve Satışı
 Anahtarı Çalınan,Kaybolan Evlerin kapı Barel Değişimi
 Kale Çelik Kapınızın Arızalı veya Yıpranmış aksesuarların değişimi(Rozet,Kapı Kolu,Dürbün vs..)

.

Kale Çelik Kapı Tamiri Merkezi Olarak Yıpranmış Hırsız Zorlamış ve Kilit Mekanizmaları bozulmuş Her türlü Kapı Tamiratı Yapılır…Profesyonel İmalatçı Kadromuz ile Tüm İstanbul’da Hizmetinizdeyiz… Her Türlü Kale Çelik Kapı Tamiratı Yapılmaktadır. Bizlere Tıkla Ara Butonundan ulaşabilirsiniz.

Kale Çelik Kapı menteşesi Kale Çelik Kapılar için üretilen bir üründür. Kale Çelik Kapının kasaya tutunmasını sağlayan menteşeler, kaynakla ya da vida aracılığıyla kullanılır. Kale Çelik Kapıların menteşesinde yaşanan sorun, kapının kullanımı sırasında birçok probleme yol açabilir. Kale Çelik Kapı kullanan müşterilerin en çok dert yandığı sorunlar genelde menteşe kaynaklıdır. Bizlere Tıkla Ara Butonundan ulaşabilirsiniz.

Kale Çelik Kapıların kesilmesine sebep olan yükselmeler genellikle, kapının bulunduğu zemine yeni parke yapılması ya da fayansların kabarması nedeniyle yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda Kale Çelik Kapı kesme yöntemi kullanılarak, kapının doğru bir şekilde çalışması sağlanır. Kale Çelik Kapı tamiratı yapan ustalar, Kale Çelik Kapıyı alt kısmından biraz keserek, kapının istenilen seviyeye kadar yükseltilmesini sağlar. Kapıların eskimesinin dışında dişer eşyalarla uyumunun sağlanması açısından da boyanması mümkün olabilir. Sonuç olarak Kale Çelik Kapı bakım ve onarımı açışından faaliyet gösteren firmaların vermiş olduğu hizmetlerden biri de Kale Çelik Kapı boyama hizmetidir. Bu yöntem sayesinde kapılar, müşterilerin zevk ve tercihine göre uygun boya seçeneklerinden biriyle boyanır. Kapı bakımı, genel aşınma ve yıpranma açısından kapıların kontrol edilmesini, kir veya boya gibi engellerin bulunmadığından emin olunmasını, hasarlı parçaları veya menteşeler, kilitler ve kulplar gibi öğelerin sabitlenmesini içerir.

Bir kapı normal aşınma ve yıpranmanın ötesinde kırıldığında kapı tamiri yapılmalıdır. İş için profesyonel bir firma ile iletişime geçilmelidir çünkü onarımlar sırasında dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır: Kapılarda kullanılan donanımın türü, kapının yapımında kullanılan malzeme, eğer mevcut bir yapı yönetmeliği varsa takip edilmesi gereken ve daha birçok faktör. Biz sektörde yıllar geçirmiş ve oldukça tecrübesi olan firmayız. Profesyonel alet ve uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermek için hazır bekliyor olacağız.

Kapı bakım ve onarımı gereklidir, çünkü kapılar zamanında bakım yapılmadığı takdirde birçok soruna neden olabilir. Kapınızın bakım veya onarıma ihtiyacı olup olmadığını belirlemek için dikkat etmeniz gereken birkaç işaret vardır. İlk işaret, kapının altında yer almaya başlayacak olan kuru çürüktür. Kapı çerçevesinde yatay çatlaklar varsa, bu aynı zamanda ahşabın kuruması ve kırılgan hale gelmesinde de bir sorun olduğunu gösterir. Başka bir işaret, kapınızı açarken ve kapatırken gıcırdıyor olabilir, bu da hizalamanın değiştiği alanların olabileceğini gösterebilir.

Kapınızla ilgili sorun yaşıyorsanız, alanında bir uzman bulmak en iyisidir. Kapı bakım uzmanları, sarı sayfalara bakarak veya diğer çevrimiçi dizinleri kullanarak bulunabilir.

.

.

.

Yorum yapın