hemen ara 0552 940 37 37

Ataşehir Kale Kapı Servisi

admin

Bu çözümlerden hiçbiri sizin için işe yaramazsa ve kale kapınız hala arızalıysa veya takılıyorsa, sizin için tamir etmesi için Kale Kapı Tamir Hizmetleri gibi bir profesyoneli arayın.

Kale kapısı bir kalenin en önemli parçasıdır. O bölgede yaşayan tüm insanların giriş ve çıkış noktasıdır. Kapı ayrıca dışarıdan davetsiz misafirlere karşı koruma sağlar.

Çelik veya ahşaptan bir kale kapısı yapılabilir. Çelik kapılar ahşap kapılara göre daha dayanıklı fakat aynı zamanda daha ağırdır bu da açılıp kapanmasını zorlaştırır.

Çelik kapının en büyük dezavantajı ise sadece anahtarla açılabilmesidir. Ancak bu dezavantaj, kapı iç kısmına ek bir kilit takılarak giderilebilir.

Çoğu zaman kale kapıları çelikten yapılır ve çok ağır olabilirler. Bu kapıları sadece elinizle veya bir levye ile açmak kolay değil. Kalenin içine girmek istiyorsanız, bir profesyonel çağırmanız gerekir.

Ancak kapının sıkıştığı ve açılmadığı acil bir durumunuz varsa, zamanında tamir edebilecek bir tamirci bulmanız zor olacaktır. Bu durumda, müşterilerinizi şirketinizin sunduğu hizmetler hakkında bilgilendirmek için web üzerinden şirketimiz ile temasa geçebilirsiniz. Kale kapıları genellikle çelikten yapılır ve bu nedenle hasar gördüklerinde tamir edilmeleri gerekir. Ancak bu işi profesyonel bir kale kapısı tamircisi kadar iyi yapabilen kimse yoktur.

Kale kapısı tamircilerinin asırlık sorunu, bu işi onlardan daha iyi yapacak kimsenin olmamasıdır. Bu, birinin gelip kapısını tamir etmesi için saatlerce hatta günlerce beklemeleri gerektiği anlamına gelir.

Kale kapısı evin bir parçası olabileceği gibi evden ayrı da olabilir. Genellikle çelikten yapılır ve ahşap bir çerçeveye sahiptir. Kapı sıradan bir ahşap kapı gibi görünse de üzerinde insanların ve hayvanların eve girmesini engelleyen demir bir kilit vardır. Bir kale çelik kapı tamircisi bu tip kapıları tamir edecek ve düzgün çalıştığından emin olacaktır.

Kale kapısı bir kaledeki en önemli kapılardan biridir. Kale ile dış dünya arasındaki geçiş için kullanılır. Ayrıca davetsiz misafirleri ve suçluları dışarıda tutmak için de kullanılır.

Kale kapısı iki bölümden oluşur: her iki tarafında beş vida ve dört menteşe bulunan ağır ahşap bir kapı ve dört vida, bir menteşe ve iki kulplu küçük ama güçlü bir çelik kapı. Ağır ahşap kapı, hangi yönde açmak istediğinize bağlı olarak yana doğru çekilerek veya yukarı veya aşağı itilerek açılabilir. Küçük çelik kapı, hangi yönde açmak istediğinize bağlı olarak sadece yukarı veya aşağı kaldırarak açılabilir.