google-site-verification: google4a85931fa106491f.html Beykoz Kale Kapı Tamiri - Apartman Kapı Tamiri

hemen ara 0552 940 37 37

Beykoz Kale Kapı Tamiri

admin

Kale kapısı servis şirketi, kalelerin kapılarını yeni gibi görünmelerini sağlamak için onarır. Ayrıca gece yarısı kale kapısının düşmemesini de sağlarlar. Şirket uzun yıllardır ortalıkta dolaşmakta ve uzun zamandan beri müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Son zamanlarda yapılan bir araştırmaya göre, bir kale kapısı onarımının ortalama maliyeti 1.000 tl civarındadır. Bunun nedeni, birçok farklı kilit türü olması ve her birinin maliyetinin farklı olmasıdır.

Bu hizmetlerin en güzel yanı, alanında eğitim almış ve her türlü kilit konusunda deneyim sahibi profesyoneller tarafından yapılmasıdır. Kale kapınızdaki her türlü kilidi sorunsuz bir şekilde tamir edebilecekler.

Kale kapısı yüzyıllardır kullanılan antik bir yapıdır. Masif çelikten yapılmıştır ve çok dayanıklıdır. Ancak geçmişte, bir kilidin arızalanması ve kale kapılarına zarar vermesi alışılmadık bir durum değildi. Bunun tekrarlanmaması için her türlü kale kapısı için kullanılabilecek yeni bir çözüm bulduk: kale Kapı Tamir Sistemi adı verilen yeni bir tasarım. kale Kapı Tamir Sistemi, her tür kale kapısını sadece ellerimizi kullanarak ve hiçbir alet kullanmadan tamir etmemizi sağlayan en son teknolojiyi kullanır.

Kalede çelikten yapılmış bir kapı vardı. Kapının üzerinde büyük bir kilit vardı. Kilit çelikten yapılmıştır ve kale muhafızına verilen anahtarla açılabilir. Birkaç yıl sonra anahtar eskidi ve artık kapıyı açamadı.

Kale muhafızının kapıyı tamir etme imkanı yoktu çünkü bunu yapacak herhangi bir aleti veya malzemesi yoktu. Bu yüzden gelip onun için tamir edecek bir çilingir tutmaya karar verdi.